BOTOX

İşlem Süresi

10-15 Dk

Yatış Süresi

Gerekmez

İyileşme Süresi

1-3 Hafta

Botoks, doktorların kırışıklıkları ve yüz kırışıklıklarını tedavi etmek için yıllardır kullandıkları bir ilaçtır. Botoks uygulamasında amaç kasların gevşetilmesi olası kırışıklıkların azaltılmasıdır. Botoks sonrası kişi, daha aydınlık, dinç bir cilt görünümüne sahip olur. Genellikle kaş arası çizgilere, alın çizgilerine, göz çevrelerinde oluşan çizgilere uygulanır.

Botox nasıl işe yarar?

Botoks enjeksiyonları, belirli kaslara giden sinir sinyallerini, nöro-transmitterleri bloke ederek çalışır. Daha sonra kaslar daha rahat hale gelir ve bu sayede ciltteki çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltılarak istenilen cilt görünümüne kavuşulur.

Botox işlemi nasıl yapılır?

İlk önce işlemin yapılacağı uyuşturulur. İşlem sırasında ince bir iğne ile cildinize veya kaslarınıza küçük miktarlarda botulinum toksin enjekte edilir. İhtiyaç duyulan enjeksiyon sayısı, tedavi edilen bölgenin ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Botox işlemi sonrası dinlenme sürecine ihtiyaç duyulmaz. İşlem sonrası sosyal hayata hemen dönülebilir. Tedavi edilen bölgelerin doğrudan ovulmaması veya ilgili bölgelere masaj yapılmaması önerilmektedir.

Anlaşmalı kurumlarımızda gerçekleştireceğiniz botoks işlemi sırasında konforlu bir operasyon süreci geçireceksiniz. GHT Global Health ekibi olarak tüm süreciniz boyunca her zamanınızda olacak ve sizi evinizde hissettireceğiz.

Botoxun riskleri nelerdir?

Sizi Arayalım

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.