Diş kaplama nedir?

İşlem Süresi

7-10 Gün

Yatış Süresi

Gerektirmez

İyileşme Süresi

İyileşme Süresi Yoktur

Diş minesindeki renk bozulmaları, görünüşe dair kusurlar, boyut farklılıkları, şekil bozuklukları gibi unsurlar göz önüne alınarak yapılan diş kaplamaları ile estetik bir görünüm elde edilir. Diş kaplaması tedavisi, hızlı ve etkili bir sonuç alınabilmesi yönünden oldukça avantajlı bir uygulamadır. Genellikle ortalama 2 seansta istenilen gülüşe kavuşmak mümkün hale gelir. Kaplama diş tedavisinde öncelikli hedef, doğallığı ile dikkat çeken, estetik bir görünüm elde edebilmektedir.

Diş kaplaması nasıl yapılır?

Tedavi öncesinde hastanın detaylı diş muayenesi yapılır ve diş röntgeni çekilir. Elde edilen sonuçlara göre ne tür bir kaplamanın uygulanacağına karar verilir. Kaplamanın uygulanacağı dişi kalıbı alınır ve diş yüzeyine uyumlu bir tasarım oluşturulur. Ölçü sonrası malzeme seçimi yapılır. İşleme başlamadan önce hastanın genel ağız ve diş temizliği yapılır. Genellikle 2.seansta hastanın diş kaplaması ağız içerisine yerleştirilmiş olur.

Diş kaplaması çeşitleri nelerdir?

Diş kaplaması uygulaması ne kadar sürer?

Anlaşmalı kurumlarımızda gerçekleştireceğiniz diş kaplaması uygulaması sırasında GHT Global Health ekibi olarak tüm süreciniz boyunca her zamanınızda olacak ve sizi evinizde hissettireceğiz.

Ortalama tedavi süreci 2 seanstır. Ancak bazı hastalarda dişlerin durumuna bağlı olarak tedavi süreci 4 seansa kadar çıkabilmektedir. Tedaviden en iyi sonucu elde edebilmek adına estetik beklentiler ön planda tutulmakta ve bu doğrultuda tedavi süreci organize edilmektedir.

Website Form Turkish 2

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ VE DOKTORLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Website Form Turkish