JAwLINE

İşlem Süresi

15 Dk

Yatış Süresi

Gerekmez

İyileşme Süresi

1-2 Hafta

Jawline işlemi, çene kontürünü değiştiren, cerrahi olmayan bir prosedürdür. Estetik olarak yan profil görünümünden rahatsız olan ve daha simetrik bir yüz yapısı isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Jawline işleminde amaç, daha güçlü bir çene hattı oluşturarak yüzün daha genç görünmesini sağlamaktır.

Anlaşmalı kurumlarımızda gerçekleştireceğiniz jawline işlemi sırasında konforlu bir operasyon süreci geçireceksiniz. GHT Global Health ekibi olarak tüm süreciniz boyunca her zamanınızda olacak ve sizi evinizde hissettireceğiz.

Jawline işlemi nasıl yapılır?

Anestezik krem uygulanarak ilgili bölge uyuşturulur ve jawline işlemine başlanır. Çenenin hangi bölgesine yapılması isteniyor ise belirli noktalara hyalüronik asit dolgusu enjekte edilir. Dolgu işlemi sonrasında sertlik ve şişlik hissedilebilmektedir. Oluşan bu şişlikler yaklaşık olarak 10 gün içerisinde geçmektedir. Jawline işlemi sırasında dolgular cilt altına yerleştirilirken acı hissedilmez.

Jawline işlemi neden tercih edilir?

Jawline, ameliyat gerektirmeyen bir işlem olması ve anında sonuç vermesiyle nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Jawline, hyaluronik asit ile yapılırsa 6-12 ay, kişinin kendi yağından elde edilen dolgu ile 2-3 sene, kök hücre destekli yağ enjeksiyonu ile uygulanırsa yaklaşık olarak 5 yıl etki etmektedir.

Jawline kimlere uygulanır?

Website Form Turkish 2

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ VE DOKTORLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Website Form Turkish