Mummy Makeover

İşlem Süresi

5-6 Saat

Yatış Süresi

1 Gün

İyileşme Süresi

6 Ay

Mummy makeover, çocuk sahibi olduktan sonra vücutta doğal olarak meydana gelen değişiklikleri düzeltebilmek için birkaç farklı prosedürün kombinasyonundan oluşan estetik bir işlemdir. Genellikle mummy makeover işlemleri karın germe, liposuction ve bir çeşit kozmetik meme ameliyatından oluşmaktadır.

Mummy makeover için kimler uygundur?

Doğumdan sonra bel ve karın çevresinde sarkmalar yaşayan, süt bezlerinin çok çalışması nedeniyle ilgili bölgede deformite oluşan tüm kadınlara mummy makeover işlemleri uygulanabilir.

Mummy makeover nasıl yapılır?

Anlaşmalı kurumlarımızda gerçekleştireceğiniz mummy makeover operasyonlarınız sırasında tüm ihtiyaçlarınız alanında uzman ekipler tarafından karşılanmaktadır. GHT Global Health ekibi olarak tüm süreciniz boyunca her zamanınızda olacak ve sizi her zaman evinizde hissettireceğiz.

Hastanın durumuna ve sağlığına bağlı olarak mummy makeover bir veya birkaç prosedürle gerçekleştirilebilir. Genellikle meme büyütme ile birlikte veya meme büyütme olmadan meme dikleştirme, eşzamanlı bir karın germe ve liposuction ile birlikte yapılır. Daha kapsamlı bir ameliyat işlemi uygulanacak ise ameliyat 3 ay arayla daha küçük prosedürlere bölünerek uygulanır.

Kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, cildi sıkılaştırmayı ve yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeyi amaçlayan cilt gençleştirici veya diğer kozmetik estetik tedaviler de dahil olmak üzere başka prosedürler de önerilebilir.

Website Form Turkish 2

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ VE DOKTORLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Website Form Turkish