Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık turizmi, kişilerin tedavi olabilmek amacıyla bulundukları ülke dışında farklı bir ülkeye giderek tedavilerini gerçekleştirirken, turistik imkanlardan da yararlanabildikleri turizm hizmetidir. Sağlık turizmi daha uygun maliyetle kaliteli hizmet almayı kapsayan bir hizmet türü olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Türkiye, ulaşım kolaylığı, konaklama ve tatil imkânları, coğrafi yapısı, teknoloji ve sağlık hizmetlerinde ki başarısı nedeniyle sağlık turizminde tercih edilen bir ülke haline gelmiştir. 112 adet JCI akreditasyonu olan sağlık kuruluşu vardır. Türk Doktorlar, uluslararası pek çok konuda dünyada önemli başarılara imza atmışlar ve bilimsel literatüre katkıda bulunmuşlardır.

Tedavi için Türkiye’ye gelirken sağlık probleminizle ilgili her türlü belge, rapor, bilgi içeren belgelerin tamamını getirmelisiniz.

Sağlık alanında uzman danışmanlarımızla kendi dilinizde tercüman ve danışman hizmetimiz verilmektedir.

Türkiye seyahatiniz ile ilgili tüm transfer ve ucuş planlarınız tarafımızdan organize edilecektir.

Türkiye her açıdan rahat edebileceğiniz güvenli bir ülkedir.

Web sitemizde belirtilmiş olan telefon, e-posta veya online form aracılığı ile bizlere 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden veya telefonla başvuru yaptıktan sonra sizlerle iletişime geçecek ve gerekli iletişimi sağlamış olacağız.

Türkiye’ye gelme süreniz göreceğiniz tedaviye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İyi dinlenebilmeniz ve gerekli durumlarda ek testler yaptırabilmeniz için ameliyattan en az bir veya iki gün önce gelmeniz önerilebilir.

Ülkenize dönme süreniz göreceğiniz tedaviye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çeşitli ameliyatlardan sonra hastanın hemen uçağa binmesi önerilmemektedir. Dönüş zamanınız ile ilgili süreyi doktorunuz tedaviniz sonrasında sizleri bilgilendirecektir.

Başvurunuz sonrası sizlerle ilk görüşmeyi uzman sağlık danışmanlarımızı gerçekleştirir. Tıbbi geçmişiniz, şikâyetleriniz, beklentileriniz ve bizlere ulaştırdığınız dokümanlar analiz edildikten sonra portföyümüzde yer alan ve sizin ihtiyaç duyduğunuz tedavide en başarılı olan doktor ve en donanımlı hastane seçeneklerini içeren dosyalarımız sizinle paylaşılır.

GHT, sadece ve öncelikle hasta memnuniyetine odaklanmış ve Dünya’nın her köşesinden hastalara 360 derece hizmet sağlamayı amaç edinmiş bir sağlık turizm acentesidir.

Hasta olarak sadece tedavi süresince değil, Türkiye’de geçirdiğiniz her andan tatmin olacağınızı vaat eden, tedavi sonrası ulaşmayı hedeflediğiniz amacınıza yürürken her aşamada yanınızda olan partnerinizdir.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Şeffaf süreç yönetimimizle hem siz hem de sevdikleriniz endişe duymadan tedavinizi tamamlayacak ve eve yenilenmiş biri olarak döneceksiniz.

A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve eve döndükten sonra bile takip sürecinizde yanınızda olacağız.