Popo Estetiği

İşlem Süresi

1-2 Saat

Yatış Süresi

1 Gün

İyileşme Süresi

6 Ay

Poponun dik ve sıkı bir görünüme sahip olması, kişinin ayna karşısındaki estetik beklentilerine olumlu yönde hizmet etmektedir. Popo estetiği işlemlerinden biri olan BBL (Brezilya Poposu), popo estetiği olarak bilinen ve birkaç farklı yöntemi içinde barındıran, estetik alanında en sık uygulanan işlemlerinden biridir. BBL (Brezilya Poposu) işleminde başta kalça bölgesi olmak üzere vücudun çeşitli kısımlarından alınan yağ dokusu popoya enjekte edilir.

Popo estetiği nasıl yapılır?

“Brezilya Kalçası” popo estetiğinin ilk adımında yağların alınması için liposuction yöntemi kullanılır. Ardından alınan yağlar saflaştırılarak transfer için hazır hale getirilir. Son olarak hacim arttırmak için yağ enjeksiyonu yapılır. İşlem sonrası yağların erime ihtimali göz önünde bulundurularak normalin üzerinde bir yağ transferi yapılması mümkün olmaktadır.

Popo estetiği ağrılı mıdır?

Popo estetiği türleri içerisinde sık tercih edilen BBL (Brezilya poposu) başta olmak üzere pek çok cerrahi popo estetiği operasyonu çoğunlukla genel anestezi altında yapılır. Genel anestezi altında kişinin bilinci kapalıdır ve herhangi bir ağrı, acı hissedilmez.

Popo estetiği kimlere uygulanır?

Popo görünümünden rahatsızlık duyan 18 yaşından büyük herkese popo estetiği uygulanmaktadır. Kalçanızın şekli ile ilgili sarkmalar, görüntüsünde bozukluklar varsa popo estetiği sizler için uygun bir seçenek olacaktır.

Popo estetiğinde yaş sınırı var mıdır?

Her estetik operasyonda olduğu gibi popo estetiği için de vücudun gelişiminin tamamlandığı yaş aralığı idealdir. Popo estetiği, doğuştan şekil ya da görüntü bozukluğu tespit edilmesi halinde 18-20 yaşından itibaren yapılabilen bir operasyondur.

Website Form Turkish 2

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ VE DOKTORLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Website Form Turkish