Gülüş tasarımı nedir?

İşlem Süresi

5 Gün

Yatış Süresi

Gerektirmez

İyileşme Süresi

İyileşme Süresi Yoktur

Gülüş estetiği veya diğer adıyla gülüş tasarımı, estetik açıdan görünümü bozulmuş diş ya da diş etlerine, hastanın yüz şekli, beklentileri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan işlemler bütünüdür. Diş beyazlatma, diş estetiği, protez, kaplama diş tedavileri, ortodontik tedaviler, implant gibi pek çok işlemin bir arada yapılabildiği gülüş tasarımında öncelikli hedef hastaya hem sağlıklı hem de estetik bir gülüş kazandırabilmektedir.

Gülüş tasarımı ne tür durumlarda yapılır?

Gülüş tasarımı nasıl yapılır?

ülüş tasarımında öncelikli olarak hastanın beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre ağız ölçüleri alınır. Alınan bu ölçülere göre modeller oluşturulur ve bilgisayar ortamında planlamalar yapılır. Hastaya tedavinin ardından nasıl bir gülüşe sahip olacağına dair bilgi verilir. Geçici restorasyonlara dair fikirler paylaşılır. Planlama sonrası eğer ortodontik bir problem bulunuyorsa tedavi adımına geçilir. Diş etlerindeki seviye bozuklukları giderilir. Diş eksikliği bulunan hastalara implant uygulaması yapılır. Yine görsel bozuklukların giderilmesi için estetik kompozit dolgular veya lamina/porselen kaplamalar tercih edilir.

Anlaşmalı kurumlarımızda gerçekleştireceğiniz gülüş tasarımı operasyonları sırasında konforlu bir operasyon süreci geçireceksiniz. GHT Global Health ekibi olarak tüm süreciniz boyunca her zamanınızda olacak ve sizi evinizde hissettireceğiz.

Gülüş tasarımının avantajları nelerdir?

Gülüş tasarımı ile hastalar sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olur. Bu sayede özgüven kazanır. Çiğneme işlevi daha fonksiyonel bir yeterlilik kazanır.

Sizi Arayalım

Online Başvuru

Lütfen formu doldurunuz. Detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Tedavi Planınızı Alın

Alanında uzman ekibimiz, tüm rezervasyonlarınızı ayarlayacak ve sizi bilgilendirecek.

Fiyat Teklifinizi Alın

Tedavi, konaklama, tedavi sonrası bakım ve daha fazlası hakkında fiyat teklifi alın.

7/24 Destek

7/24 desteğimiz ile hastalarımızın iyileşme süreci boyunca tüm takip prosedürlerini sağlıyoruz.